Start


KOMUNIKAT - ze względu na ograniczenia epidemiczne wprowadzone rozporządzeniem z dnia 16 października, Warsztaty WMWO nie mogą zostać zrealizowane w planowanym kształcie. Zachęcamy do rejestracji on-line - w ten sposób łatwiej nam będzie powiadomić Państwa o nowym terminie.

Komitet Organizacyjny WMWO

SZANOWNI PAŃSTWO,

W tym roku po raz dwunasty, w dniach 20/21 listopada 2020 roku, planujemy zorganizować Warmińsko-Mazurskie Warsztaty Onkologiczne, które od lat cieszą się bardzo wysokim zainteresowaniem.

Tegoroczne Warsztaty mają odbyć się tak jak dotychczas w Hotelu Przystań w Olsztynie. Dla uczestników, którzy nie będą mogli przyjechać, zapewniamy bezpośredni przekaz konferencji na kanale filmowym w formie video.

Na kolejnych etapach organizacji Warsztatów będziemy śledzić sytuację epidemiologiczną i w razie potrzeby dostosowywać się do mogących pojawić się obostrzeń.

Udział w Warsztatach jak i zakwaterowanie są bezpłatne. O zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Warsztaty dedykowane są przede wszystkim dla lekarzy onkologów. Osoby innych specjalizacji będą mogły wziąć udział w Warsztatach w przypadku dostępności miejsc.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia czynnego udziału w Warsztatach.

prof. dr hab. n.med. Maciej Krzakowski
Przewodniczący Komitetu Naukowego

dr hab. n.med. Wojciech Rogowski
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Serwis WMWO jest serwisem internetowym – www.warsztatyonkologiczne.pl , prowadzonym przez Agencję FM sp. z o.o. [ „FM”] [siedziba:  ul. Krótka 4/1, Sopot  81-842 / wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. Gdańsk, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000150048.

Serwis internetowy zawiera informacje przygotowywane przez lekarzy zwłaszcza ze specjalnością onkologiczną, partnerów współpracujących, lub sponsorów konferencji.  FM nie ingeruje w treść dostarczonych materiałów. Tym samym FM nie ponosi odpowiedzialności za treść informacji zawartych w materiałach i ewentualne skutki użycia takich informacji lub materiałów udostępnionych przez partnerów współpracujących i marketingowych. 

Korzystając z linku użytkownik przechodzi na stronę należącą do innego właściciela.

Użytkownikiem jest osoba korzystająca z Serwisu, a korzystanie z Serwisu nie wymaga zawarcia umowy. W przypadku warsztatów, konferencji, wykładów realizowanych odpłatnie zawarcie umowy określać będzie indywidualna umowa. 

Wszelkie zgody udzielne dla kontaktu mailowego, telefonicznego, są dobrowolne, jednocześnie są wymagane do realizacji procesu informowania o wydarzeniach – wykłady, konferencje. Szczegółowe informacje zawarte w treści zgód.

assignment_turned_in Rejestracje
No Registration form is selected.
Please login to view this page.
Please login to view this page.
Please login to view this page.